FAZIA

Fazia pojechała do domu

Kochana mała czarna podpalana sunia

Przedstawiamy Fazię – maleńką, troszkę nieśmiałą, ale bardzo kochaną suczkę, która z mamą i siostrzyczką trafiła pod nasze skrzydła.

Malutka początkowo jest ostrożna w kontakcie z człowiekiem, ale obecnie niesamowicie cieszy się na widok opiekunów.

Niestety zbyt wiele dobrego jej w życiu nie spotkało, ale zyskuje pewność z każdym dniem pobytu u nas i już teraz, trzymana na rękach, nie boi się tak jak na początku, a jej ogonek porusza się w geście radości.

Fazia obecnie ma około 4,5 miesiąca, waży 2,5 kg, nie będzie duża, ale może osiągnąć wagę około 10 kg.

Niestety znamy tylko mamę Fazi (waży niespełna 10 kg), nie znamy taty i ciężko nam na pewno określić docelową wielkość sunieczki.

Suczka jest piękna. Ma dłuższe włosy wokół pyszczka, jej sierść jest w intensywnie czarnym kolorze, a łapki i brzuszek jaśniejsze – podpalane,

Fazia ma klapnięte uszka, piękne bystre oczka. Ma krótki, (1/4 jak mama) ogonek, którym na widok pracowników i swojej psiej mamy bardzo radośnie porusza.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Fazi. Ją, jej mamę i siostrę spotkało wiele złego, ale wierzymy, że to wszystko już za nimi i całą trójka będzie mieć wkrótce wspaniałe, kochające domy.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Fazia została przywieziona dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Lubcza, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.