FAZI

Fazi pojechał do domu

Piękny pręgowany kotek

Fazi to przepiękny, miły, łagodny kotek o przyjaznym usposobieniu. Kotek uwielbia się przytulać, ale nie jest nachalny w kontakcie z człowiekiem.

Kotek ma wspaniałe, rzadkie, duże pręgi, jest dorodny, puchaty, bardzo oryginalnie umaszczony. Jego oczka są wielkie, w kolorze miodowym.

Kotek jest młody, ma około 1-2 lat, na pewno nie więcej. Jest dość spory, dorodny. Waży około 5 kg, to jego właściwa masa ciała.

Kotek ma nieco dłuższą i bardziej puchatą niż koty europejskie okrywę włosową.

Fazi jest bardzo przyjazny w kontakcie z innymi kotkami. To łagodny mruczek.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Faziego. To PIĘKNY pręgowany kotek, który jest już prawie gotowy do adopcji i czeka na dobry dom.

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Fazi został przywieziony dnia 19.10.2018 r. z miejscowości Kamień, gmina Czernichów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.