FAZARD

Fazard pojechał do domu

Piękny pies myśliwski

Przedstawiamy Fazarda – wspaniałego, przepięknego psiaka prawdopodobnie w typie setera szkockiego gordona lub gończego polskiego (ma nieco krótszy włos niż typowe gordony ale jest znacznie szczuplejszy niż psy gończe), który trafił do naszego schroniska.

Fazard jest psem niesamowicie wesołym i energicznym. Uwielbia ruch, zabawę, bieganie i tropienie. To całe jego życie, radość i szczęście by móc pędzić przez pola łapiąc wiatr i tropiąc.

Pracuje bardzo intensywnie nosem; to jego główny i dominujący zmysł. Nie jest leniwym psiakiem, a pełnym życia psim młodzieńcem, który potrzebuje równie energicznej rodziny.

Fazard potrzebuje regularnych spacerów, zabawy, towarzystwa. W boksie się nudzi, przestępuje z łapy na łapę nie mogąc doczekać się kolejnego spaceru.

Fazard trafił do nas w dwóch obrożach – ciemnej – skórzanej i obroży elektrycznej. Prawdopodobnie uciekł w czasie spaceru i nie wrócił.

Psiak jest niesamowicie chudy (zdjęcia nie oddają jego rzeczywistej kondycji).

Jest średniej wielkości psem, jego właściwa masa ciała to około 27-28 kg. Psiak ma około 1,5 roku, może nieco mniej. Czasem zachowuje się jak szczenię 😉

Dla Fazarda szukamy opiekuna mającego doświadczenie z psami pracującymi. Szukamy osób aktywnych, lubiących ruch, bieganie i spacery.

Fazard nie zostanie wydany jako pies na podwórko czy do kojca. Potrzebuje regularnej dawki ruchu poza domem.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fazard został przywieziony dnia 06.05.2019 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.