FARUSIA – FARA

Farusia pojechała do domu

Cudowna mała biało-ruda sunia

Przedstawiamy Farusię – maleńką, nieśmiałą, ale bardzo kochaną suczkę, która z mamą i siostrzyczką trafiła pod nasze skrzydła.

Malutka na razie jest ostrożna w kontakcie z człowiekiem, niestety zbyt wiele dobrego jej w życiu nie spotkało, ale opiekunowie w schronisku pomału zyskują jej ufność i z pewnością za kilka tygodni Farusia będzie zupełnie inną malizną niż na początku.

Farusia obecnie ma około 10 tygodni, waży 2,5 kg, nie będzie duża, ale może osiągnąć wagę 12-15 kg.

Suczka jest piękna. Ma biało-rude, łaciate umaszczenie, klapnięte uszka, piękne bystre oczka. Ma krótki, (1/4 jak mama) ogonek, którym na widok pracowników i swojej psiej mamy radośnie porusza.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Farusi. Spotkało ją wiele złego, ale wierzymy, że to wszystko już za nią i będzie mieć wkrótce wspaniały, kochający dom.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plFara

Fara (Farusia) została przywieziona dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Lubcza, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.