FARO – FARONEK

Faro w typie pointera do adopcji

Przedstawiamy Faro, przepięknego, bardzo uroczego psiaka w typie pointera, który trafił do naszego schroniska i czeka na adopcję już ponad rok 🙁

Faro to pies dostojny, przyjazny, dość energiczny jak na swój wiek. Uwielbia przysmaki i za mały kąsek wykona praktycznie każde polecenie :).

Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Faro jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie pasuje do schroniskowej rzeczywistości.

Faro potrzebuje domu, ruchu, biegania. Pomimo, iż nie jest już najmłodszym psem nadal mocno ujawnia swoje myśliwskie cechy.

Potrafi szybko biegać i jak pointery intensywnie pracuje nosem. Węszenie, tropienie to coś, co Faruś lubi najbardziej..

Faronek najbardziej na świecie kocha spacery. Mógłby wrócić z jednego, napić się i iść na kolejny. Uwielbia ruch i wiatr w nosku.

Usposobienie:

Faro bardzo tęskni i czeka na swojego człowieka, na kogoś, z kim będzie mógł spacerować, bawić się, na kogoś, kto go przytulii.

Faro na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny. Pięknie chodzi na smyczy, wykonuje podstawowe polecenia, nie wykazuje agresji.

Podczas pracy jest skupiony na człowieku, zna podstawowe komendy, na pewno ktoś kiedyś z nim pracował. Podczas spaceru sam wkłada głowę między dłonie opiekuna, prosi o czochranie.

Faronek załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. To świetny, wspaniały, rewelacyjny zwierzak.

Dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim psiakiem, na pewno się dogada.

Faro waży około 29 kg, obecnie ma około 10-11 lat. Bardzo zależy nam by Faro nie musiał czekać dłużej w schronisku.

To psiak o bardzo krótkiej i czarnej okrywie włosowej. W lecie za murami schroniska jest mu niezwykle gorąco. W zimie, pomimo ubranek, marznie…

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka, który pomimo wiernej służby człowiekowi z jakiegoś powodu nie zasłużył na jego miłość i szacunek na „stare lata”.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Faro został przywieziony dnia 21.05.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.