FAMINKA

Faminka pojechała do domu

Malutka biała kochana sunia

Przedstawiamy Faminkę  – niewielką, nieśmiałą, ale kochaną suczkę, która trafiła do naszego schroniska.

Faminka przez dłuższy czas pojawiała się we wsi, ale jako, że jest bardzo malutka, osobom, które ja znalazły, ciężko było  ustalić gdzie psinka mieszka.

Sunia jest młodziutka; nie ma jeszcze 1 roku (7-8 miesięcy maksymalnie), jest filigranowej postury. Faminka waży około 6 kg, większa nie będzie.

Początkowo trochę się bała, ale obecnie rozdaje całusy, “tańczy” wokół opiekunów, jest super kochaną, cudowną, wspaniałą małą piesinką

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Faminki. To małe cudo zasługuje na najlepszy dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Faminka została przywieziona dnia 31.07.2019 r. z gminy Działoszyce, m. Teodorów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.