FALCOR

Falcor pojechał do domu

Bardzo energiczny czarny labrador

Falcor to bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi pies w typie labradora w wieku około 2 lat.

Psiak jest wesoły, radosny, uwielbia się przytulać. Jest w nim bardzo dużo energii. Psiak trafił do nas zadbany, w dobrej kondycji.

Falcor przyszedł pod szkołę i chciał się zaprzyjaźnić z dziećmi. Nie mógł jednak tam pozostać i trafił do naszego schroniska. Nikt go niestety nie szukał.

Obecnie szukamy dla Falcora aktywnej rodziny, która zapewni mu dużo ruchu, zabawy i nie pozwoli mu się nudzić.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego. To wspaniały, zadbany, niezwykle pozytywny psiak, który w schronisku się nudzi i mimo najlepszych chęci pracowników nie ma wystarczająco dużo ruchu i zabawy za murami schroniska.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Falcor został przywieziony dnia 19.12.20.18 r. z miejscowości Piotrkowice, gmina Wodzisław.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.