FAJEREK-FIER

Fajerek pojechał do domu

Spokojny piesek do adopcji.

Fajerek to niewielki (obecnie około 6 kg), spokojny, młodziutki piesek o łagodnym usposobieniu. Psiak nie przekroczy wagi 10 kg gdy dojrzeje.

Piesio ma obecnie około 5 miesięcy. Troszkę się boi, ale zjada przysmaki z ręki, można go nosić na rękach, przytulać, głaskać i uwielbiać.

Fajerek już całkiem dobrze chodzi na smyczy, na zdjęciach może nie wygląda najpiękniej, ale to kochany piesio.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779.

Fajerek został przywieziony dnia 26.06.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.