EVEREST

Everest pojechał do domu

Piękny biały psiak do adopcji

Przedstawiamy niedużego, młodego psiaka o imieniu Everest, który od niedawna przebywa pod naszymi skrzydłami. Everest to psiak grzeczny, spokojny, cichy. Psiak jest trochę zagubiony w schronisku. Schodzi innym pieskom z drogi, unika konfliktów, jest typem psiaka, którego w schronisku nie widać.

Nie będzie podbiegał do krat, drapał w drzwi i domagał się kontaktu z ludźmi. Prędzej schowa się w budzie lub za nią, będzie spokojniutko oglądał to, co dzieje się wokół.

Everest to psiak młodziutki; obecnie ma około 1-1,5 roku, waży około 15 kg, większy nie będzie. Na razie dość nieśmiało chodzi na smyczy, ale będziemy nad nim pracować. Prosimy o szansę i dobry dom dla Everesta. Na pewno szybko otworzy się na ludzi w nowym miejscu. Potrzebuje jedynie trochę czasu. Prosimy o szansę. Ten piękny biały psiak jest gotowy do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Everest został przywieziony dnia 26.04.2018 r. z Chrzanowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.