ELUSIA

Elusia pojechała do adopcji

Suczka w typie psa gończego do adopcji

Poszukujemy domu dla Elusi- młodej, około 1,5-rocznej, energicznej suczki, która kilka miesięcy tygodni temu trafiła do naszego schroniska. Elusia to suczka w typie psa gończego do adopcji, która musiała wiele w życiu przejść, niestety wspomnienia związane z człowiekiem nie były u niej pozytywne… Początkowo bardzo bała się ludzi, ale obecnie bardzo się zmieniła. Z suczki lękliwej stała się suczką otwartą, jest niebywale wpatrzona w opiekunów. Gdy kogoś pozna i polubi to na całe życie.

Elusia zaufała opiekunom na tyle, by dać się pogłaskać po brzuszku, głaskać, przytulać. Obecnie sama inicjuje kontakt, domaga się spacerów, przytulenia i bliskości. Elusia jest suczką inteligentną. Będzie wspaniałą towarzyszką rodziny, ale potrzebuje czasu by poczuć się w domu bezpiecznie i przekonać się, że nic jej nie grozi.

Na spacerach Elusia ładnie już chodzi na smyczy. Czasem zdarza się jej jeszcze wystraszyć, ale ze spokojnym, zrównoważonym właścicielem u boku szybko przekona się, że spacer to najwspanialsza rzecz pod słońcem.

Elusia bez problemu może zamieszkać w domu z innym psem. Do psów jest łagodna, nie dominuje, wręcz je uwielbia. Z psem, z którym mieszka we wspólnym boksie bawi się radośnie, podskakuje, cieszy. Jako, że prawdopodobnie ma w sobie cechy psów myśliwskich nie polecamy jej do domu z kotami. Elusia to suczka średniej wielkości; waży około 20 kg, to jej właściwa masa ciała. Suczka ma piękną, lśniącą, zadbaną okrywę włosową. Jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej pięknej suczki w typie psa gończego. To świetny stróż, ale i najlepszy psi przyjaciel. Genialna dziewczynka.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Elusia została przywieziona dnia 05.03.20185 r. z miejscowości Sancygniów, gmina Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.