ELIOT

Eliot pojechał do domu

Piękny najmniejszy brązowy piesek

Przedstawiamy Eliota – wspaniałego, cudownego psiaka, która w naszym schronisku czeka na nowy, wspaniały, kochający dom.

Eliocik to maluszek, najmniejszy z rodzeństwa. Ma obecnie około 6 tygodni, gdy dorośnie będzie raczej nieduży, nie powinien przekroczyć 10 kg.

Eliot jest cały brązowy, ma ciemniejszą głowę i grzbiet, łapki mają odrobinkę jaśniejszy odcień brązu. Jego sierść jest bardzo mięciutka w dotyku, bardzot króciutka.

Jest maluchem, który bardzo lubi się przytulać. Jak każde szczeniątko jest wesoły, pogodny i radosny. Pomimo, iż jest najmniejszy nie da sobie wejść na głowę. To bystry, inteligentny maluszek.

Dogaduje się z rodzeństwem, jest bardzo otwarty do ludzi, lubi noszenie na rękach. Nie jest typem pieska o dominującym usposobieniu.

Eliot to kochany, malutki, wesoły psiaczek, który potrzebuje kochającej rodziny i dużo ciepła.

Szukamy dla Eliocika dobrego, świadomego potrzeb psa, kochającego domu.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane.

Szukamy im prawdziwych, kochających domów. gdzie będą żyły z rodziną, nie samotnie.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości.

To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Eliocik został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.