ELENKA

Elenka pojechała do domu

Elenka szuka domu

Delikatna kochana, cudowna i przemiła suczka do adopcji

Elenka to delikatna kochana suczka do adopcji, która z całą pewnością nie miała dobrego początku życia. Trafiła do nas zalękniona i przerażona, ale polubiła nas-opiekunów w schronisku i bardzo się zmieniła.

Sunia jest niewielka, drobnej budowy, szczupła, na długich łapkach, sięga grzbietem pod kolano. Przypomina trochę większą wersję charcika włoskiego lub whippeta.

Elenka waży około 13-14 kg, ma budowę przypominającą charty, ale jest od niego trochę mniejsza od standardowego charta.

Elenka jest młodziutka, właśnie wymieniła szczenięcą okrywę włosową, ma piękny, srebrny włos i białe znaczenia, jest cudowną psinką. Ma około 1 roku, nie więcej.

Elenka bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest cicha, grzeczna, nie dominuje. Nie będzie sprawiała problemów. Sunia ładnie chodzi na smyczy, zaczyna nawet lubić wspólne spacery z opiekunami i podczas nich wesoło merda ogonkiem. Do nowo-poznanych osób jest nieco nieśmiała, ale nigdy nie pokazała najmniejszej agresji. Elenka doskonale dogaduje się z psami. Mile widziany dom z drugim czworonogiem. To cudowna suczka. Zasługuje na ciepły, prawdziwy dom..

Bardzo prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Elenki. Będzie wspaniałą przyjaciółką rodziny, potrzebuje jedynie odrobiny czasu na adaptację. Może zamieszkać w domu z grzecznymi dziećmi.

Elenka – delikatna kochana suczka do adopcji, która bardzo pragnie mieć dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Suczka została przywieziona dnia 19.07.2018 r. z miasta Gorlice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.