EFEZJA

Efezja pojechała do domu

Spokojna miła sunia

Przedstawiamy Efezję – młodą, spokojną, grzeczną sunię, która trafiła do naszego schroniska.

Efezja jest w wieku około 2-3 lat, na pewno nie więcej. Waży około 12 kg, ma ładne, czarne-podpalane umaszczenie i śliczne, ufne oczka.

Jej uszka sterczą gdy się ją woła lub gdy nasłuchuje. Jest przepiękna.

Początkowo troszkę bała się ludzi, teraz zmieniła się nie do poznania. Z suni zastraszonej stała się prze-wesołą, kochaną dziewczynką.

Sunia bardzo lubi kontakt z człowiekiem, jest miła i przyjazna, raczej cicha i bardzo delikatna w kontakcie z opiekunami.

Sunia bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się podczas spacerów.

Chodzi za człowiekiem, podbiega na każde wezwanie. Jej mordeczka zawsze się uśmiecha.

Sunia na przechadzkach świetnie reaguje na inne pieski. Nie dominuje, nie zaczepia, nie oszczekuje, jest ciekawska. W schronisku świetnie dogadała się z drugą sunią.

Chętnie przytula się także do opiekunów, reaguje na każdy gest i zawołanie. Wystawia brzuszek do głaskania, liże po rękach, uśmiecha się.

Prawdopodobnie nie miała najlepszego kontaktu z mężczyznami, niektórych unika, ale nie ma w niej cienia agresji. Spokojnym panom także rozdaje całusy 😉

Efusia nie sprawia w schronisku żadnych problemów, jest czyściutką, bardzo grzeczną młodą sunią.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Efusi. To cudowna niewielka sunia, która potrzebuje dobrego, kochającego, spokojnego domu.

Efezja niedawno miała szczenięta, do nas trafiła bez maluszków.

Profilaktyka:

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Efezja została przywieziona dnia 08.05.2019 r. z gminy Gorlice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.