EDDY

Eddy pojechał do domu

Uroczy grzeczny srebrny piesek

Eddy to spokojny, grzeczny piesek bardzo niewielkich rozmiarów o łagodnym usposobieniu.

Piesek ma porażone nerwy twarzowe (być może od urodzenia), ale poza tym jest w dobrej kondycji i jest cudownym maluszkiem. Nie ma problemów ze zdrowiem.

Przytula się, cieszy się z głaskania, ale w każdym jego ruchu jest dużo spokoju, psiej “serdeczności” i wdzięczności. To delikatny, kochany, miły psiak.

Eddy bardzo potrzebuje człowieka na co dzień. Lubi głaskanie, można go bez problemu wziąć na ręce, nikogo nie skrzywdzi.

Uwielbia wykonywać zadania, szybko się uczy, gdy trzeba skacze jak mikro-sarenka ;).

To uroczy psiak-przyjaciel, Nie jest szczekliwy, jest cierpliwy. Ładnie chodzi na smyczy, nikogo nie skrzywdzi, jest łagodny.

Psiak dogaduje się z innymi psami, nie sprawia kłopotów. Piesio ma około 6-7 lat. Eddy jest bardzo malutki, waży około 5 kg, to jego właściwa masa ciała. Większy nie będzie.

Sierść Eddy’ego ma odcień srebrny, bardzo oryginalny, a prawe uszko malucha jest oryginalnie załamane. Drugiego takiego psiaka nie ma :).

Bardzo prosimy o dom dla Eddy’ego. To uroczy grzeczny srebrny piesek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Eddy został przywieziony dnia 10.09.2018 r. z miejscowości Podlesie, gmina Wodzisław.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.