DŻUDI

Dżudi pojechała do domu

Piękna energiczna sunia

Dżudi to piękna, bardzo wesoła suczka w typie owczarka niemieckiego.

Suczka jest łagodna, przyjazna do ludzi, ale jak typowy młody psiak ma w sobie wiele życia i potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa.

Dżudi bardzo przypomina owczarka niemieckiego w typie użytkowym. Ma proporcjonalną budowę ciała, piękne, stojące uszka, brązowe umaszczenie.

To prze-fajna, wesoła, radosna suczka, która potrzebuje aktywnej rodziny lubiącej spacery, wędrówki, wspólne spędzanie czasu ze zwierzakami.

Dżudi dogaduje się z innymi psiakami, ale ważne, aby były to psiaki energiczne, by miała kompana do zabawy czy biegania.

Nasza podopieczna jest młodziutka; obecnie ma około 1 roku, waży około 30 kg, możliwe, że jeszcze nabierze masy i będzie ważyć kilka kilogramów więcej.

Dżudi potrafi chodzić na smyczy. Na razie, na początku spaceru jest mocno podekscytowana, ale na pewno będzie się świetnie szkolić i będziemy jeszcze pracować nad tym by ładnie chodziła przy nodze.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Dżudi. To otwarta, ufna, bardzo radosna suczka, która zasługuje na kochający dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżudi została przywieziona dnia 16.03.20196 r. z gminy Iwanowice.

Szukamy nowego domu!! Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.