DŻINKA

Dżinka pojechała do domu

Piękna rudo biała wesoła suczka

Dżinka to piękna, przemiła, łagodna suczka o radosnym usposobieniu.

Suczka jest energiczna ale bardzo miła i posłuszna. Jest zadbana. Potrafi chodzić na smyczy, jest wpatrzona w człowieka, bardzo urocza.

Dżinka jest młodziutka, ma około 1 roku, na pewno nie więcej. Suczka waży około 17-18 kg, to jej właściwa masa ciała.

Dżinka wygląda jak mieszaniec teriera (lekko szorstka sierść, wąsy i delikatna bródka, sprężysty chód), z owczarkiem collie (dłuższy pyszczek, umaszczenie, wzrost). Jeśli nawet jest mieszańcem teriera i collie odziedziczyła z tych psiaków same najlepsze cechy.

Sunia dogaduje się z innymi psami, jest bystra, bardzo pojętna i inteligentna. Na pewno będzie się wyśmienicie szkolić i będzie cudowną towarzyszką rodziny w aktywnych wyprawach i spacerach.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Dżinki, To piękna rudo biała wesoła suczka do adopcji. która stara się otoczyć człowieka w taki sposób, by zaskarbić sobie jego względy.

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżinka została przywieziona dnia 18.09.2018 r. z gminy Radziemice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.