DŻESIKA

Piękna energiczna ruda sunia

Dżesika to przemiła, młoda, wesoła, bardzo energiczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Trafiła do nas w związku z interwencyjnym odbiorem zwierzaków, które były źle traktowane; trzymane na krótkiej uwięzi, bez dostępu do jedzenia i do wody.

Dżesika przyjechała do nas trochę zaniedbana, obecnie wygląda przepięknie.

To młoda, wesoła i radosna sunia. Ma około 1,5 roku, waży poniżej 10 kg.

Dogaduje się z innymi psiakami, ale wymaga sporo ruchu i zabawy. Prosimy o dobry dom dla Dżesiki. To piękna energiczna ruda sunia gotowa do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżesika została przywieziona dnia 02.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.