DŻASTIN-ROŻEK

Dżastin-Rożek pojechał do domu

Piękny niewielki beżowy piesek do adopcji

Dżastin (Rożek) to piękny malutki beżowy piesek do adopcji o łagodnym usposobieniu. Psiak trafił do nas niedawno, niestety nikt go nie szukał.

Psiak jest wspaniały, bardzo ładny, pogodny, kochany. Uwielbia ludzi i jest im bardzo oddany.

Piesek jest czujny, bystry, inteligentny. Dżastin jest młodziutki, ma około 5 miesięcy; jest już prawie dorosłym psiakiem, ale cały czas jest w nim wiele ze szczenięcia. Uwielbia przytulać się do opiekunów, bardzo lubi głaskanie, zabawę, wspólne spacery. Maluch doskonale dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodny, pogodny. Dzastin (Rożek) ładnie chodzi na smyczy. Bawi się smyczą, ale potrafi się już skupić i iść posłusznie przy nodze.

Obecnie Dżastin jest piękny niewielki beżowy piesek do adopcji; obecnie waży około 10 kg, gdy dorośnie nie powinien przekroczyć 15 kg. To świetny psiak i zasługuje na najlepszy, kochający, prawdziwy dom.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżastin (Rożek) został przywieziony dnia 07.08.2018 r. z miejscowości Rzeszówek, gmina Oksa.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.