DUZERS

Duzers pojechał do domu

Śliczna czarny podpalany maluszek

Przedstawiamy Duzersa – wspaniałego, kochanego psiaka, który w naszym schronisku czeka na nowy, wspaniały, kochający dom.

Duzers to pięky kudłaty maluszek. Ma obecnie około 6 tygodni, gdy dorośnie będzie raczej nieduży, nie powinien przekroczyć 10-12 kg.

Duzers jako jedyny z rodzeństwa ma dłuższy włos. Jego okrywa włosowa jest mięciutka, w kolorze czekoladowym, przepiękna. Duzersjest uroczy, bardzo rozkoszny.=, bardzo rezolutny.

Jest maluchem, który lubi się przytulać, bawić z rodzeństwem i z opiekunami. Spokojnie przesiaduje w rękach opiekunów, jest bardzo kontaktowy.

Duzers ma długi ogonek. To kochany, malutki, wesoły psiaczek, który uwielbia się bawić, turlać, przytulać.

Jak każde szczeniątko jest wesoły, pogodny i radosny. Doskonale dogaduje się z rodzeństwem, jest bardzo otwarty do ludzi. Na pewno będzie się doskonale szkolił, ale potrzebuje mądrego opiekuna.

Szukamy dla Duzersa dobrego, świadomego potrzeb psa, kochającego domu.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów. gdzie będą żyły z rodziną, nie samotnie.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Duzers został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.