DOMINO

Domino pojechał do domu

Piękny duży łaciaty piesek

Domino to przemiły, wesoły, radosny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak trafił do nas zadbany, jest w dobrej kondycji. Kompletnie nie rozumie sytuacji w której się znalazł.

Domino to spory piesek. Obecnie waży około 25 kg, jego docelowa waga to około 30-35 kg.

W tej chwili Domino ma około 8 miesięcy, jeszcze nabiera masy. To duży, pogodny, wpatrzony w człowieka psiak, który potrzebuje aktywnego opiekuna.

Dimino musi chodzić na spacery, bieganie po ogrodzie to dla niego za mało. Mile widziany dom w którym wycieczki i spacery to codzienny rytuał :).

Piesek bardzo potrzebuje domu, Prosimy o szansę i opiekę dla Domino. To Piękny duży łaciaty piesek, który genialnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie.

Domino ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Domino został przywieziony dnia 12.11.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.