DOCENT-BOMBAJ

Docent – Bombaj pojechał do nowego domu

Niewielki pies w typie jamnika do adopcji

Przedstawiamy pięknego psiaka o imieniu Bombaja (Docenta), który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku.

Kiedy Bombaj trafił pod naszą opiekę był biedny. Miał uraz bioder, cierpiał. Obecnie wyzdrowiał i ma się dobrze, jest wspaniałym, kochanym, niewielkim pieskiem, który choć nieśmiały ma w sobie wiele psiej miłości i oddania.

Bombaj dogaduje się z innymi pieskami, jest bardzo grzeczny i miły. Nie jest bardzo szczekliwy. Jest opanowany, spokojny, raczej cichy. Na razie musi się jeszcze trochę przełamać do nowo-poznanych osób, ale z każdym tygodniem jest pieskiem bardziej otwartym, ciekawskim i wesołym.

Początkowo Bombaj w ogóle nie wychodził z budy, chował się przed ludźmi,. Obecnie zawadiacko spogląda na to, co dzieje się za bramą boksu. Ciekawość na pewno zwycięży strach i Bombaj będzie genialnym i czujnym towarzyszem rodziny w domu i poza nim.

Będzie wspaniałym kompanem w rodzinnych wędrówkach tylko potrzebuje kilku tygodni na adaptację. Bombaj jest młodziutki; obecnie ma maksymalnie 1-1,5 roku, waży poniżej 10 kg i większy nie będzie.

Psiak jest bardzo łagodny, może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi. Psiak już w miarę dobrze potrafi chodzić na smyczy, pracujemy nad tym. Psiak przypomina jamnika. Prawdopodobnie któreś z jego rodziców było w typie jamnika. Psiak ma piękną, czystą, lśniącą, zadbaną okrywę włosową. Jest ona łatwa w pielęgnacji.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego malutkiego psiaka. Osobom szukającym psa na podwórko czy do kojca dziękujemy.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bombaj (Docent) został przywieziony dnia 01.02.2018 r. z miejscowości Zofipole, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.