DOBERS-DOBI

Dobi pojechał do domu

Owczarek collie & malamut do adopcji

Przedstawiamy pięknego psiaka o imieniu Dobers, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Dobers to pies piękny, dorodny, wspaniały. Ma około 4-5 lat, jest duży; waży około 40 kg. Dobers to psiak, który wie, czego chce, jest niezwykle inteligentny, trochę pewny siebie, przepiękny.

Doskonale współpracuje z opiekunami, szczególnie z mężczyznami, ale do kobiet także jest posłuszny. Dobers pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie jest psem nadpobudliwym. Dla cierpliwego, mądrego, doświadczonego opiekuna będzie najlepszym psim kumplem na świecie.

Dobers swoją postawą z całą pewnością odstraszy nieproszonego gościa. Będzie świetnym stróżem, ale nie jest szczególnie hałaśliwy i nie będzie szczekał bez powodu. To pies-obserwator, nie przydomowy szczekacz.

Dobers prawdopodobnie jest mieszańcem owczarka collie i psa w typie malamut, ale nie mamy całkowitej pewności. Jest dostojny, duży, piękny. Nosi wspaniale ogon, nie jest nadpobudliwy, pięknie pracuje.

Dla Dobersa szukamy domu bez innych psów; będzie je raczej dominował. Dobers na żywo porusza się pięknie i majestatycznie niczym wilk. Jest wyjątkowy.

Prosimy o dobry dom dla tego pięknego psiaka.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Psiak został przywieziony dnia 09.03.2018 r. z gminy Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.