DIRTEK

Dirtek pojechał do domu

Miły wesoły bystry piesek do adopcji

Dirterk to miły, wesoły psiak o łagodnym usposobieniu. Trafił do nas mocno wychudzony i z licznymi zadrapaniami na pyszczku, ale wrócił do formy i wkrótce nie będzie już po nich śladu.

Dirtek to piesek młodziutki; jest w wieku około 1,5 roku, jest jeszcze trochę jak szczenię. waży około 10 kg, powinien ważyć 12 kg, wkrótce osiągnie tę wagę.

Psiak chce być blisko ludzi, a jednocześnie interesuje się tym, co się wokół niego dzieje. Lubi zabawę, bieganie, każdą formę kontaktu z ludźmi.

To bystry, energiczny piesek, który będzie się bardzo szybko uczył i z którym współpraca będzie bardzo owocna. Dirtek wspaniale się szkoli, wykonuje polecenia, obserwuje opiekunów i jest im bardzo posłuszny.

Dirtek potrafi spacerować na smyczy, jest grzeczny. Psiak ma niesamowite spojrzenie. Jego oczy trochę przypominają spojrzenie kozy :).

Bardzo prosimy o dom dla Dirtka. To miły wesoły bystry piesek do adopcji. Dirtek na pewno dogada się z innymi pieskami, szczególnie tak aktywnymi jak on sam. Prosimy o szansę dla Dirtusia.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dirtek został przywieziony dnia 12.09.2018 r. z miejscowości Pogorzyce, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.