DIABLO

Diablo pojechał do domu

Piękny czarny labrador

Diablo to przepiękny, dorodny, duży pies w typie labradora.

Psiak jest cały czarny, jest typowym przedstawicielem swojej rasy. Wymaga ruchu, spacerów, zajęcia, ale jak każdy labrador będzie wspaniałym towarzyszem.

Diablo ma około 2 lat, waży około 40 kg. To bardzo silny pies, który wymaga rosłego opiekuna. Niewielka, drobnej budowy osoba może mieć problem z utrzymaniem go na spacerach.

Pies jest zadbany, w dobrej kondycji. Potrafi się skupić na pracy, ale w warunkach schroniskowych spacer jest dla niego zdecydowanie najważniejszy.

Diablo dogaduje się z innymi psami, w boksie przebywa z jednym psiakiem i nie sprawia problemów.

Diablo na widok smyczy zachowuje się jak małe szczenię. Widać, że był przyzwyczajony do spacerów.

Prosimy o dom dla Diablo. To piękny czarny labrador do adopcji.

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Diablo został przywieziony dnia 30.10.2018 r. z gminy Tymbark.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.