DEO- DEON vel TRAMP

Psiak ma dom

Piękny psiak myśliwski

Szukamy domu dla Deo – pięknego, wspaniałego, około 2-2,5-letniego psiaka, przypominającego wyglądem psy w typie gończych.

Deo pilnie szuka domu. Jeśli w ciągu tygodnia nie znajdzie odpowiedniego domu trafi do schroniska.

Właściciele psa nie podołali opiece nad pieskiem (Deo ma za mało ruchu i znajduje sposoby aby wyjść z ogrodu pobiegać na własną łapę) i pilnie szukają mu domu.

Mamy przypuszczenia, że szalę przebrało pojawienie się w domu małego dziecka i brak czasu/chęci na wspólne spacery, których DEO BARDZO POTRZEBUJE,

Deo jest pieskiem wspaniałym, przepięknym, wyjątkowym. Bez problemu może zamieszkać w domu z dziećmi, jest w stosunku do nich łagodny i przyjazny.

W stosunku do osób dorosłych jest raczej uległy, na pewno będzie doskonale współpracował z właścicielem, ale potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów i uwagi.

Deo to pies myśliwski, spacer wokół bloku mu nie wystarczy i nie zaspokoi jego potrzeb i aktywności.

Psiak pracuje nosem, jest czujny i z całą pewnością będzie się fantastycznie sprawdzał jako kompan na wycieczkach i długich spacerach.

Psiak dogaduje się z innymi psami, ale samce może odrobinkę dominować. Do suczek jest przyjazny i może zamieszkać z sunią.

Ze względu na bardzo krótką sierść Deo powinien mieszkać w domu, nie jest psem do kojca czy do budy. W domu zachowuje czystość. Psiak waży 17 kg

Nie nadaje się na podwórko – z łatwością pokona każde ogrodzenie, jeśli będzie miał za mało ruchu.

Deo to pies dla osób aktywnych, które zaspokoją jego spore potrzeby ruchowe. Jest aktywny, energiczny, pięknie potrafi chodzić na smyczy. Nie ma w nim agresji.

Psiak czeka na odpowiedzialnych opiekunów i szansę na nowe życie.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.