DEKOREK

Dekorek pojechał do domu

Spokojny czarny piesek

Dekorek to spokojny, grzeczny piesek o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest w wieku około 6-7 lat, jest niewielki, waży około 10 kg, większy nie będzie.

Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie ucieka. Jest wpatrzony w opiekunów. chętnie, delikatnie opiera łapki o nogi człowieka i może się tak przytulać bez końca.

Dekorek nie sprawia problemów, jest miłym, pogodnym, odrobinkę nieśmiałym ale doprawdy cudownym pieskiem, który szuka kontaktu z człowiekiem, przytula się, wystawia brzuszek do głaskania,liże po rękach i całe swoje psie serduszko gotowy jest ofiarować człowiekowi.

Dekorek jest przyjazny do innych psów, nikogo nie zaczepia i nie dokucza innym pieskom.

Otarcia na nosku są efektem tego, że piesio wiele godzin dziennie spędza trzymając pyszczek oparty o kraty boksu.

Dekorek bardzo tęskni za ludźmi. Pokocha człowieka całym sobą i z całą pewnością będzie najwierniejszym przyjacielem rodziny.

Bardzo prosimy o dom dla Dekorka – malucha o ujmującym i czarującym spojrzeniu, małym czarnym nosku i uroczych, mięciutkich łapkach 🙂

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie za kilka dni wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dekorek został przywieziony dnia 18.02.2019 r. z gminy Ostrów,

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.