DAWIDEK

Dawidek pojechał do domu

Wesoły młody podpalany piesek

Dawidek to dość wesoły, pogodny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek, wraz z czterema innymi, trafił do nas po śmierci właściciela.

Dawciu to psiak młodziutki; obecnie ma około 1 roku, piękne białe ząbki, bystre ciekawskie spojrzenie, urocze załamane na końcach uszka.

Psiak na początku może być nieco nieśmiały wobec nieznanych mu osób, ale nie ma w nim cienia agresji i jest pozytywnie nastawiony do ludzi.

To uroczy, kochany piesek, który potrzebuje cierpliwego, spokojnego opiekuna, który da mu poczucie bezpieczeństwa i otoczy miłością.

Dawidek jest niedużym czworonogiem; waży około 12-14 kg, to jego właściwa masa ciała.

Dawciu ma piękne, intensywne umaszczenie; czarny grzbiet, łapki podpalane rudym odcieniem, białą krawatkę. Jest śliczny, uroczy i kochany.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Dawidka. Zasługuje na prawdziwy, kochający dom, taki już na zawsze, wśród ludzi.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dawidek został przywieziony dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.