DANTE-NEPTUN

Neptunek-Dante ma dom

Przepiękny mix chart i owczarek do adopcji

Przedstawiamy Dante(Neptuna) – cudownego, pięknego psiaka, który od miesiąca przebywa pod naszą opieką. Dante to przepiękny mix chart i owczarek do adopcji. Jest idealnym połączeniem tych dwóch ras. Z owczarka i z charta odziedziczył najlepsze cechy.. Dante porusza się gracją i niesamowitą psią elegancją. Ma piękną sylwetkę, głęboką klatkę piersiową, budowę psiaka stworzoną do ruchu, biegania, zabawy. Dante jest bardzo łagodny i delikatny, a przy tym niesamowicie inteligentny.

Psiak szybko się uczy. Z psa, który nie potrafił chodzić na smyczy w ciągu zaledwie kilku spacerów stał się pieskiem, który przepięknie spaceruje przy nodze, jest towarzyszem człowieka i najlepszym kompanem.

Dante musiał wiele wycierpieć w wieku szczenięcym. Gdy trafił do nas był bardzo zastraszony. Bał się każdego ruchu dłonią nie mówiąc o smyczy. Na pewno kojarzyła mu się ona z biciem. Obecnie Dante na widok smyczy trzymanej przez opiekuna podbiega do wejścia, siada, czeka na jej zapięcie i w podniesioną głową wychodzi na zewnątrz. Dane jest wspaniały. To wyjątkowy psiak, który swojego człowieka, swój nowy dom, rodzinę pokocha bezwarunkowo i na zawsze.

Dante jest młodziutki, nie ma jeszcze 1 roku. To psi młodzieniec. Doskonale i szybko się uczy i z całą pewnością bez najmniejszych problemów wpasuje się w swą nową. rodzinę. Dante jest dość duży, wyższy od owczarka, ale szczuplejszy. Psiak waży około 28 kg. Pięknie nosi ogon, trzyma w wygiętego w literę S (jak charty).

Dante to psiak bardzo łagodny. Nie ma w nim cienia agresji, nikogo nie skrzywdzi. Bez problemu dogaduje się z wszystkimi psami, jest wspaniały, nie jest szczekliwy. Jeśli szukają Państwo cudownego psiaka-towarzysza Dante jest idealny.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Dante. To przepiękny mix chart i owczarek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Psiak ma ranę po usunięciu ropnia, ale dobrze się ona goi.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Dante został przywieziony dnia 20.06.2018 r. z miejscowości Kowalów Górny, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.