DAKTYL

Daktyl pojechał do domu

Kochany puchaty brązowy szczeniaczek

Przedstawiamy Daktylka – bardzo uroczego, ślicznego psiaka, który z rodzeństwem trafił pod naszą opiekę.

Daktyl to piesek młodziutki; obecnie ma około 7 tygodni, waży około 2 kg, gdy dorośnie powinien osiągnąć wagę około 15 kg

Nie znamy rodziców Daktylka, wagę określamy orientacyjnie.

Daktyl na obecną chwilę jest odrobinkę nieśmiały, ale i tak bardziej ciekawski niż braciszek.

Z każdym dniem bardziej otwiera się na opiekunów i jest bardziej towarzyski. Trzymany na rękach nie stresuje się specjalnie,

To ciekawski, dość grzeczny maluszek, który potrzebuje rodziny, domu i opieki każdego dnia, W schronisku, pomimo chęci, nie jesteśmy w stanie poświęcić im tak dużo czasu.

Daktylek ma bardzo mięciutką, brązową okrywę włosową, nieco ciemniejsze uszka, jaśniejsze łapki.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Daktylka, To wspaniały maluszek, który już teraz czeka na kochający dom.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony, będziemy jeszcze kontynuować te zabiegi.

Daktylek jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Daktylek został przywieziony dnia 18.07.2019 r. z miejscowości Leśnica, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.