CZOKUŚ

Czokuś pojechał do domu

Niewielki wesoły psiak do adopcji

Czokuś to wesoły, pogodny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest niewielki, waży około 10 kg, większy już nie będzie. To młody piesek. Ma około 1 roku.

Czokuś wraz ze swoim psin towarzyszem, Kajtusiem, od wielu tygodni błąkały się po ulicach. Pieski są ze sobą mocno zżyte.

Czokuś potrafi chodzić na smyczy, jest otwarty do ludzi, także tych mniejszych. Nikogo nie skrzywdzi. Może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem.

Nadaje się do mieszkania, jest nauczony żyć w domu. To czysty, bardzo uroczy niewielki wesoły piesek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Czokuś został przywieziony dnia 04.11.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.