CZARCIK-CZARUŚ

Malutki czarny piesek do adopcji

Przedstawiamy Czarcika – malutkiego pieska, który od kilku miesięcy jest w naszym schronisku. Czarcik to piesek niewielki (waży około 7-8 kg), młodziutki, 1-roczny. To malutki ciałem, ale ogromny duchem psiak-przytulak.

To malutki czarny piesek do adopcji, który uwielbia kontakt z ludźmi, chętnie wskakuje na ręce i wtula się swoim malutkim ciałkiem w ramiona opiekuna. To przemiły psiak-kumpel, dla którego człowiek jest absolutnie najważniejszy.

Czarcik trafił do nas po wypadku, miał uraz łapki, ale kości dobrze się zrosły i piesio może już bez problemu chodzić nawet na dłuższe spacery. Jeszcze czasem odruchowo podnosi tylną łapkę do góry, ale to minie. Czarcik bywa trochę zazdrosny o inne samce, ale z suczkami dogaduje się. Do ludzi jest bez zarzutu.

Prosimy o szansę i dom dla Czarcika.. To taki mały smyk, a teraz na polu jest tak okrutnie zimno. Czarcik bardzo prosi o dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Czarcik został przywieziony dnia 16.01.2018 r. z miejscowości Przełaj, gmina Sędziszów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.