CZAMPEREK – CYPRYS

Czamperek odszedł dziś od nas 🙁

Żegnaj maluszku [*][*][*]

:(((((

Starszy piesek, schroniskowy weteran do adopcji

Przedstawiamy Cypryska – prze-miłego, wesołego, energicznego i radosnego pieska, który od dłuższego czasu przebywa w schronisku.

Cyprysek to psiak bardzo pozytywnie nastawiony do świata. Uwielbia ludzi, ich towarzystwo, spacery i zabawę.

Bardzo chętnie wychodzi z opiekunami na spacer, lubi przebywać wszędzie tam, gdzie człowiek i bardzo brakuje mu tego swojego, jednego jedynego..

Czamperek to psiak radosny i pomimo tego, że od dawna czeka za schroniskowymi murami na dom, nie traci nadziei.

Zawsze cieszy się na widok opiekunów podchodzących do jego boksu, zawsze jego mordka wpycha się w smycz i jest gotowa iść – byle daleko od zimnego, schroniskowego boksu.

Cyprysek to piesek sporej wielkości; waży około 30 kg, to jego właściwa masa ciała.

Pomimo tego, iż jest starszym pieskiem; ma 11-13 lat, nadal jest czujny, bystry i po zachowaniu trudno byłoby określić go jako starszego psa. Po zachowaniu można powiedzieć, że nadal jest w kwiecie wieku.

Cyprysek bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Szczeka – gdy trzeba, ale nie wyje do księżyca i nie będzie uciążliwy.

Prosimy o szansę i dom dla Cypryska. Psiak spędził w schroniskach pół swego życia. Oby miał szansę spędzić jesień swego życia z kochającą go rodziną.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Czamper – Cyprysek został przywieziony dnia 01.02.2018 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.