COVEREK

Coverek pojechał do domu

Miły piesek po wypadku

Coverek to grzeczny, miły i przyjazny, odrobinkę nieśmiały psiak.

Maluch trafił do nas po wypadku komunikacyjnym, miał połamaną miednicę, ale jego stan ogólny jest dobry i psiak pomału wraca do zdrowia.

Niestety kompan Coverka nie miał tyle szczęścia i zginął na miejscu. :(, a Coverek czekał i pilnował swojego towarzysza. Być może wówczas właśnie został ranny.

Coverek to młody, niewielki psiak. Ma około 4-5 lat, waży poniżej 10 kg, jest w ogólnie dobrej kondycji choć jest raczej szczupły. Bardzo przypomina jamnika.

Piesek jest czysty, pomimo bólu i złamań swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz. Pozwala na wykonywanie u niego zabiegów pielęgnacyjnych.

Kości miedniczne jeszcze się zrastają, ale Coverek jest już w stanie chodzić na krótkie spacery. Jeszcze kilka tygodni i powinien powrócić do pełnej sprawności.

Piesek jest pod opieką lekarza weterynarii, jego stan z tygodnia na tydzień poprawia się.

Coverek jest grzeczny i pogodny. Wydaje z siebie zabawne dźwięki, jest łasuchem, lubi przysmaki.

Prosimy o szansę i dom dla Coverka. Już tyle wycierpiał. Teraz czas na dobry, kochający dom..

Coverek dogada się z innymi zwierzakami, nie jest dominujący.

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Coverek został przywieziony dnia 25.10.2018 r. z gminy Borzęcin.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Rekonwalescencja Coverka zajmie minimum 3-4 tygodnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.