COCOLINO – PIKUŚ

Coccolino wrócił do domu 🙂

Przemiły spokojny psiak o miękkiej sierści

Coccolino to bardzo miły, spokojny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu. To cichy, niekłopotliwy psiak, który doskonale dogaduje się z innymi psami,  jest łagodny.

Piesio ma miękką, króciutką okrywę włosową, jest w dobrej kondycji, jest pieskiem czystym, w dobrej formie.

Jego sierść jest lśniąca, intensywnie czarna z rudym podpaleniem. Gdy się go dotyka od razu można zauważyć jak jest ona delikatna.

Coccolino początkowo bał się chodzenia na smyczy szczególnie gdy wokół niego dużo się działo, ale obecnie ładnie chodzi przy człowieku.

Potrzebuje kilku dni na adaptację w nowym domu, ale będzie świetnym przyjacielem rodziny.

Coccolino jest w wieku około 6-7 lat, jest w dobrej kondycji. Wiele lat życia przed nim i zależy nam by nie były to lata spędzone za schroniskowymi kratami..

Gdybyśmy mieli jednym słowem określić charakter Coccolino napisalibyśmy: Grzeczny. Jest łasuchem. Za drobny przysmak-nagrodę wykona każde polecenie.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Coccolino. To przemiły spokojny psiak o miękkiej sierści, który bardzo potrzebuje kochającego domu i rodziny.. takie prawdziwej.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Psiak został przywieziony dnia 08.08.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.