COBI

Cobi pojechał do domu

Śliczna czarny podpalany maluszek

Przedstawiamy Cobiego – wspaniałego, kochanego psiaka, który w naszym schronisku czeka na nowy, wspaniały, kochający dom.

Cobi to maluszek. Ma obecnie około 6 tygodni, gdy dorośnie będzie raczej nieduży, nie powinien przekroczyć 10-12 kg.

Cobi jako jedyny z rodzeństwa ma czarne podpalane umaszczenie. Jego okrywa włosowa jest nieco dłuższa, mięciutka. Cobi jest uroczy, bardzo rozkoszny.

Jest maluchem, który lubi się przytulać, bawić z rodzeństwem i z opiekunami. Spokojnie przesiaduje w rękach opiekunów.

Cobi ma krótszy ogonek. Z takim się urodził. To kochany, malutki, wesoły psiaczek.

Jak każde szczeniątko jest wesoły, pogodny i radosny. Doskonale dogaduje się z rodzeństwem, jest bardzo otwarty do ludzi, ale zrównoważony, raczej grzeczny.

Szukamy dla Cobiego dobrego, świadomego potrzeb psa, kochającego domu.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów. gdzie będą żyły z rodziną, nie samotnie.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Cobi został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.