CIVIC

Civic pojechał do domu

Malutki trójbarwny szczeniaczek do adopcji

Civic to malutki trójbarwny szczeniaczek do adopcji z czarną-podpalaną głową i niewielkimi białymi skarpetkami. Psiak ma klapnięte uszka, którymi uroczo spogląda na opiekunów.

Gdy obserwuje ludzi marszczy mu się skóra głowy, wygląda Project Categorieswówczas bardzo uroczo.

Psiak ma bardzo króciutką okrywę włosową, taka już pozostanie.

Civic trafił do nas z rodzeństwem. Część maluszków ma już dom, Civic nadal szuka swojej rodziny.

Psiak jest miły, kochany, przyjazny choć na początku może być nieco nieśmiały i potrzebuje kilka dni na adaptację.

Maluch trafił do nas z czworgiem rodzeństwa. Psiak ma w tej chwili około 13-14 tygodni. Gdy dorośnie będzie średnio-mniejszym pieskiem, nie powinien przekroczyć 12-13 kg.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Civica. To maleńki trójbarwny szczeniaczek do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego domu. To psia kruszynka, która na pewno będzie fantastycznym towarzyszem rodziny.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Civic został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.