CINDY – CINZIA

Cindy-Cinzia pojechała do domu

Nieśmiała suczka w typie beagle do adopcji

Przedstawiamy Cindy – niedużą, spokojną, trochę nieśmiałą suczkę w typie beagle, która od miesiąca jest w naszym schronisku. Cindy to suczka młodziutka; ma około 1-1,5 roku, jest wielkości psiaków w typie beagle, ale ma nieco krótsze łapki niż beagle. Sunia ma piękne, trójkolorowe umaszczenie typowe dla rasy beagle, ale pysio ma nieco dłuższy niż psy tej rasy. Pysio Cindy jest milutki i mięciutki jak u szczeniaczka, to młoda, trochę wystraszona, delikatna suczka, która zupełnie nie pasuje do schroniskowego świata.

Cindy to sunia bardzo spokojna, cicha, bardzo grzeczna. Trafiła do nas z czwórką swych dzieci, była bardzo troskliwą mamą. Wszystkie maluszki znalazły już domy, teraz i czas na dom dla Cindy. Na początku Cindy może być trochę nieśmiała i bać się ludzi, ale to dobra, przyjazna sunia. Nie ugryzie, nie zrobi nikomu krzywdy. Będzie raczej unikać bezpośredniej konfrontacji z ludźmi, potrzebuje czasu.

Cindy bardzo dobrze reaguje na inne psy, nie wchodzi w żadne awantury, jest przyjazna do innych psich towarzyszy w schronisku. Mile widziany dom w którym będzie już jeden psiak. Na pewno pozwoli to Cindy szybciej przyzwyczaić się do nowych warunków.

Cindy jest średniej wielkości; waży około 12-14 kg. Ma nieco wydłużoną budowę ciała. Głową sięga pod kolano kobiety, grzbiet do połowy łydki.

Cindy jest bardzo czyściutka sunią.. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach. Na pewno nie będzie załatwiać się w domu. Trzyma tak długo jak może by móc wyjść na spacer i tam załatwić swoje potrzeby.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Cindy. Sunia na pewno będzie musiała się pomału przyzwyczaić do nowej rodziny, ale gdy już się przełamie będzie bardzo wierna i oddana. Prosimy o szansę..

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Cindy została przywieziona dnia 17.04.2018 r. z gminy Działoszyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.