CHURCHILL

Churchill pojechał do domu

Genialny radosny kudłacz

Przedstawiamy pięknego, bardzo kudłatego, rewelacyjnego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Churchill to psiak młodziutki – obecnie ma około 8-9 miesięcy. Z wyglądu oraz z zachowania przypomina owczarka belgijskiego malinois, ale prawdopodobnie drugie z jego rodziców było potomkiem owczarka belgijskiego długowłosego (Tourveren).

Psiak ma w sobie ogromne pokłady energii, ale doskonale współpracuje z opiekunami i z całą pewnością będzie się wspaniale szkolił.

Churchill dobrze reaguje na inne psiaki, ale jako typowy podrostek może trochę skakać i zaczepiać inne czworonogi.

To wspaniały, pojętny, wesoły psiak, który potrzebuje aktywnej rodziny i konsekwencji w dobrym wychowaniu. Trochę pracy i będzie najlepszym przyjacielem w domu i na spacerze.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy dom dla Churchila.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Churchill został przywieziony dnia 15.04.20419 r. z gminy Lubawka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.