CHOCHLIK

Chochlik pojechał do domu

Malutki spokojny biało czarny kotek do adopcji

Chochlik to niewielki, około 7-tygodniowy, kotek. Na razie wobec ludzi jest nieco nieśmiały, ale można go przytulać i brać na ręce. Maluszek trafił do nas bez mamy, nie znamy jego przeszłości.

Na pewno zabawy z wędką, myszkami i innymi kocimi sprzętami pozwolą na szybkie nawiązanie dobrych relacji z nowymi opiekunami.

Chochlik to kotek, który bez problemu dogada się z innym kotkiem, jest towarzyski. Spędza czas z koteczką, bardzo się lubią.

Maluszek jest śliczny, ma mięciutką okrywę włosową, będzie przepięknym mruczkiem o uroczym, biało-czarnym umaszczeniu.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Chochlika. To piękny malutki spokojny biało czarny kotek do adopcji o ogromnych oczkach, który rozkochał w sobie wszystkich pracowników.

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego.
Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Chochlik został przywieziony dnia 22.08.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.