CHEETOS

Żegnaj Cheetosku [*], choć ostatnie miesiące życia miałeś jak należy. [*][*][*] 🙁

Duży przerażony pies do adopcji

Poszukujemy domu dla dużego, przerażonego psa – Cheetoska. Cheetos przeżył w swoim życiu prawdziwe piekło..

Przez lata trzymany był na krótkim, grubym łańcuchu, który dodatkowo był mocno skręcony wokół szyi tak, by Cheetos nie miał szansy się z niego wyswobodzić. Cheetos był bity, trzymany w zamknięciu w stodole, poniewierany.

Trafił do nas jako psychiczny wrak psa. Na pierwszy rzut oka Cheetos jest agresywny, a w rzeczywistości jest to przerażony, duży, starszy pies, który bardzo potrzebuje wydostać się ze schroniska i trafić do adopcji pod opiekę osoby, która poświęci mu czas, zatroszczy się o jego psychikę i da mu w spokoju i bezpiecznie dotrwać końca swego życia bez bólu, stresu, poniewierania, bólu..

Cheetosek to psiak około 10-letni. Obecnie waży około 30 kg, jest odżywiony, zadbany. Potrafi chodzić na smyczy choć na razie bardzo boi się ludzi. Cheetos potrzebuje czasu.. Musi zapomnieć o wszystkim złym co go spotkało, przełamać strach i zacząć znów oddychać pełną psią piersią. Nie polecamy go do domu z dziećmi. Na pewno dobrze odnajdzie się jako domowy stróż.

Prosimy o szansę i opiekę dla Cheetosa. Na pewno zaufa tak jak zaufał opiekunom. Cheetos potrzebuje tylko szansy. Wykorzysta ją na pewno.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Cheetos został przywieziony dnia 07.02.2018 r. z miejscowości Burów, gmina Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.