CEGIEŁKA

Cegiełka pojechała do domu

Piękna kremowa suczka do adopcji

Cegiełka to prześliczna, młoda, przyjazna suczka o niesamowitym spojrzeniu i ujmującym usposobieniu. Trafiła do nas niedawno, niestety nikt jej nie szukał.

Suczka ma około 1,5 roku, wygląda jak mieszaniec cocker spaniela z golden retieverem. Suczka jest niewielka, waży około 10-12 kg. Ma mięciutką, delikatną okrywę włosową, która będzie wymagać niewielkiej, ale regularnej pielęgnacji.

Cegiełka początkowo była troszkę wystraszona, ale jest bardzo łagodna i miła. Obecnie doskonale dogaduje się z opiekunami i innymi psiakami. Cegiełka bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest czyściutka. To piękna kremowa suczka do adopcji, która potrzebuje kochającego, prawdziwego domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Cegiełka została przywieziona dnia 30.06.2018 r. z miejscowości Sanka, gmina Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.