CEDRUŚ

Cedruś pojechał do domu

Spokojny, cichy piesek do adopcji

Przedstawiamy Cedrusia – kochanego pieska, który od niedawna przebywa w naszym schronisku. Cedruś to spokojny, cichy piesek do adopcji, który zupełnie nie odnajduje się w schronisku.  Cedruś jest bardzo przyjaznym psem o łagodnym usposobieniu. To chodząca psia łagodność. Nikogo nie skrzywdzi, nie ugryzie. Cedruś bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać tak z drugim pieskiem jak i suczką. Na pewno będzie genialnym towarzyszem całej rodziny, nie tylko tej czworonożnej. Cedruś lubi ludzi. Może być pieskiem dla rodziny z małymi dziećmi.

Cedruś bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bardzo łagodny. Psiak ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Przebywanie z nim to prawdziwa przyjemność. Nie jest szczekliwy, jest po prostu SUPER.

Piesek jest w wieku około 5 lat, jest dość duży, zadbany. Cedruś waży około 20 kg. Psiak ma ładne, zadbane ząbki, widać, że ktoś się o niego troszczył. Sierść Cedrusia jest czysta, lśniąca. Niestety nikt go nie szuka :(. Cedruś w schronisku jest bardzo smutny. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie dom i ten ogromny smutek na jego pyszczku zastąpiony zostanie iskierkami szczęścia.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Cedrusia. To spokojny, cichy piesek do adopcji, który zasługuje na najlepszy dom.

Psiak nie ma końca lewego ucha. Trafił do nas z tak obciętym/urwanym uszkiem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Cedruś został przywieziony dnia 03.07.2018 r. z miejscowości Złotniki, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.