BUSTER

Busterek dzielnie toczył walkę z życiem. Niestety doznał porażenia odcinka lędźwiowego i pomimo leczenia już się nie podniósł.

Dziś odszedł od nas.[*][*][*]

Busterku – pozostaniesz w naszej pamięci. Dzielny, pogodny, zawsze dziarsko stąpający po łąkach. Zawsze chętny na spacer i pogłaskanie za tym załamanym uszkiem. Żegnaj misiaku…. ;(((

Grzeczny piesek w typie owczarka

Buster to bardzo miły, grzeczny, przyjazny piesek w typie owczarka niemieckiego. Psiak trafił do nas kilka tygodni temu, nikt go nie szukał.

Psiak jest w wieku około 11 lat, potrzebuje dobrego opiekuna, który zapewni mu ruch i spacery, ale nie będzie go zbytnio forsował. To psiak starszy; potrzebuje odpowiedzialnego, świadomego potrzeb owczarka towarzysza, który da Busterkowi dom i otoczy go troską.

Busterek jest sporej wielkości, waży około 30 kg. Trafił do nas trochę zaniedbany, ale wrócił do formy i obecnie pięknie się prezentuje. Zbliża się jesień, trudny czas dla starszych piesków w schronisku. Mamy nadzieję, że Buster nie będzie musiał długo czekać na swój dom i tę zimę spędzi w cieple w prawdziwym domu.

Busterek może zamieszkać ze starszymi dziećmi. Może także mieć za towarzysza drugiego psa. Nie pozwoli się zdominować, ale sam nie wszczyna awantur i jest przyjazny. W schronisku dogaduje się z innymi pieskami.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Busterka. To grzeczny psiak w typie owczarka, który zasługuje na prawdziwy dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Buster został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.