BRUNI

Bruni pojechał do domu

Wesoły brązowy psiak do adopcji.

Przedstawiamy Bruniego – wspaniałego, radosnego, energicznego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Bruni to psiak, który nie miał łatwego startu. Trafił do nas smutny i trochę nieśmiały, ale po tym, jak jego świat zmienił się zdecydowanie na lepsze Bruni stał się psiakiem wesołym, radosnym, otwartym do człowieka i bardzo pogodnym.

Bruni to psiak, który wprost uwielbia spacery, aktywność, bliskość ludzi. Świetnie dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Bez problemu może zamieszkać z dziećmi, bardzo je lubi. Na spacerach z wolontariuszami jest taki szczęśliwy, że aż miło patrzeć na jego radosny pyszczek. Bruni jest niekonfliktowy choć bardzo czujny. Wszystko widzi, wszystko słyszy. To świetny, uśmiechnięty, nieduży psiak (około 13-14 kg), który bardzo potrzebuje domu. Bruni jest szczupłej budowy, ma długie łapki, głową sięga do kolana, grzbiet ciut pod kolano kobiety. Jest wesoły, ma brązowy kolor sierści.

Psiak ładnie chodzi na smyczy, dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest kochany. Mimo “zwyczajnego”, brązowego, niczym nie wyróżniającego się umaszczenia to super pies. Bardzo prosimy o dobry dom dla Bruniego. Psiak ma około 5 lat, jest obecnie w bardzo dobrej kondycji ogólnej. Bruni zasługuje na prawdziwy, dobry. dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bruni został przywieziony dnia 05.03.2018 r. z miejscowości Chabówka, gmina Rabka Zdrój.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.