BRATEK-BRAJAN-BZIK

Bzik, po ras ostatni dziś, przytulił się do opiekunów. Odszedł spokojnie, cichutko. Był kochanym, cudownym pieskiem. Takim, jakiego każdy marzy, by u siebie mieć. Niestety Bzika nikt nie wybrał i nie pokochał.. Był z nami, do końca..

Żegnaj cudowny przyjacielu [*]..

Spokojny starszy piesek do adopcji

Przedstawiamy Bratka (Brajana) – wspaniałego, bardzo grzecznego, miłego i przyjaznego pieska, który od wielu miesięcy przebywa w naszym schronisku. Bratek to psiak spokojny, pogodny. Nie jest specjalnie szczekliwy, bez problemu dogaduje się z innymi psami, bardzo lubi ludzi.

Przytula się do opiekunów, jest bardzo łagodnym, kochanym, ufny, psem. Na spacerze, a także w boksie wkłada głowę między dłonie opiekuna, opiera głowę o rękę i zastyga w bezruchu licząc na poczochranie go.

To bardzo miły i kochany psiak, którego największą karą było wysłanie go do schroniska.

Bratek nie zasłużył na taki los. Powinien spędzić jesień swojego życia u boku swego pana, przytulany, głaskany i kochany, a nie miesiącami czekać na dom.. To tak wspaniały pies, że serce się kraje na myśl o tym, że ten biedak został przez człowieka skazany na taki los..

Bratek  to psiak sporych rozmiarów – waży około 35 kg, jest dorodny. Wielkością przypomina owczarka niemieckiego lub samca labradora. Bratek obecnie ma około 10-12 lat, ale jest w dobrej formie.

Mamy nadzieję, że jeszcze troszkę u nas pożyje i znajdzie dom, który pokocha tego “słodziaka” i ofiaruje mu bezpieczny kąt. Bratek bardzo słabo widzi, ale świetnie sobie radzi na spacerach. Nie ma z nim żadnych problemów.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bzik = Bratek = Brajan został przywieziony dnia 21.04.2017 r. z miejscowości Kozlica, gmina Igołomia – Wawrzeńczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.