BRANDON

Brandon pojechał do domu

Wpatrzony w człowieka chow chow do adopcji

Poszukujemy domu dla wspaniałego psiaka – Brandonka. Brandonek to chow chow.. Psiak, który w pierwszej chwili może być nieco niedostępny i nie wkładać od razu głowy pomiędzy dłonie opiekuna, ale gdy zaufa.. gdy przekona się, że nic mu nie grozi.. wówczas staje się kochanym, puchatym misiem, który robi wszystko by zaskarbić sobie względy opiekuna i zasłużyć na jego miłość i uwagę.
Brandonek nie jest już może najmłodszy; ma około 8 lat, ale jest w bardzo dobrej kondycji i z całą pewnością jeszcze wiele lat życia przed nim.

Chow chow-y to rasa długowieczna, a psiak jest zdrowy. Z całą pewnością jeszcze przez wiele dobrych lat będzie cieszył oko i serce swego nowego opiekuna. Brandonek to psiak średniej wielkości; waży około 25 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak dogaduje się z innymi psami choć woli być tym jedynym.
Bardzo prosimy o szansę i dom dla Brandonka. Na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na daną mu szansę.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Brandon został przywieziony dnia 01.02.2018 r. z gminy Tymbark.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.