BOSMAN

Bosmanek pojechał do domu

Przemiły czarny kotek z urazem ogonka

Bosman to bardzo miły, spokojny, przyjazny kotek w wieku około 1 roku.

Kotek trafił do nas po wypadku samochodowym, stracił 2/3 ogonka ale udało się uratować kawałek i obecnie wygląda świetnie. Ogonek jest sprawny i kotek podnosi go do góry.

Bosman lubi przytulanie i głaskanie, jest kocim pieszczochem. Chętnie przebywa blisko człowieka, jest kochany, bardzo miły, ale nie natarczywy.

To cudowny, przepiękny czarny kot, którego sierść, w promieniach słońca, ma kolor czekoladowy :).

Kotek jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i wykastrowany. Posiada niezbędne szczepienia. Kot ma ujemny test FIV/FeLV

Prosimy o dobry i kochający dom dla Bosmanka. To wspaniały kotek, który zasługuje na najlepszy dom.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Bosman został przywieziony dnia 31.08.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.