BOSFOR

Bosfor pojechał do domu

Psiak w typie setera szkockiego gordona do adopcji

Przedstawiamy przepięknego, bardzo grzecznego i świetnie wychowanego psiaka – Bosfora, który od dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku.

Bosfor jest piękny, zadbany, wyjątkowy. Aż trudno uwierzyć nam, że nikt go nie szuka. To dojrzały choć młody psiak; ma około 4 lat, jest w świetnej kondycji.

Jego sierść jest czysta, zadbana, lśniąca. Psiak ma prawidłową wagę, jest zdrowy i piękny.

Bosfor na pewno żył wśród ludzi, w domu. To psiak, który załatwia się tylko na spacerach i dla którego spacery, wędrówki to najlepszy sposób na spędzenie czasu.

Bosfor uwielbia przytulać się do ludzi, jest świetnie wychowany, nie skacze po ludziach, nie ciągnie, pięknie idzie przy nodze, ie ciągnie. Aż trudno uwierzyć, że nikt tego psiaka nie szuka. (Bosfor nie ma tatuażu, nie posiadał mikroczipa).

Bosfor bardzo przypomina psy w typie setera szkockiego gordona, ale jest od tej rasy mniejszy; psiak waży około 24-25 kg, to jego prawidłowa masa ciała.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka. Na pewno będzie rewelacyjnym przyjacielem całej rodziny.

Bosfor będzie gonić drób i może biegać za kotkami. To pies w typie ras myśliwskich, pracuje nosem, ma doskonały węch i intensywnie pracuje nosem. Nadaje się do mieszkania i domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bosfor został przywieziony dnia 18.05.2018 r. z miejscowości Mszalnica, gmina Kamionka Wielka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.