BORSUK

Borsuk pojechał do domu

Wesoły uśmiechnięty szorściak

Przedstawiamy Borsuka – pięknego, wesołego, bardzo pogodnego pieska, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką.

Borsuk to psiak przemiły, bardzo wylewny w kontakcie z człowiekiem, ale i bardzo posłuszny.

Wygląda trochę jak pluszowy niedźwiadek. Ma nietypową urodę, ale mimo to nie znalazł dotychczas nikogo, kto zechciałby go pokochać. 🙁

Borsuk jest zadbany, w dobrej kondycji. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodny, posłuszny do człowieka, wpatrzony w opiekunów.

Bez problemu i bez zawahania wykonuje podstawowe polecenia, jest wspaniałym kompanem i z całą pewnością doskonale odnajdzie się wśród ludzi.

Piszczek Borsuka jest często uśmiechnięty, pogodny. Nie ma najmniejszych problemów w kontakcie z innymi pieskami, to psi super kumpel.

Borsuk uwielbia spacery. Psiak ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie szarpie podczas wędrówek, nie sprawia u nas żadnych kłopotów.

W schronisku nie jest szczególnie hałaśliwy. Szczeka tylko gdy trzeba. Nie wyje do księżyca, nie ma tendencji do niszczenia. Na wybiegu ładnie się bawi.

To świetny, wesoły uśmiechnięty szorściak o oryginalnej urodzie i pięknym, oryginalnym, kudłatym pyszczku przeplecionym srebrną nitką.

Piesio jest młody, ma około 2, maksymalnie 3 lata. Jest średniej wielkości, waży około 20 kg, to jego właściwa masa ciała.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Borsuka – to wesoły uśmiechnięty szorściak, który zasługuje na dobry i prawdziwy dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Borsuk został przywieziony dnia 05.10.2018 r. z gminy Działoszyce.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.