BONUS

Bonusek pojechał do domu

Przemiły mały czarny piesek

Przedstawiamy Bonusika – przemiłego, wesołego, bardzo pogodnego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

Bonusik to psiak młodziutki, niedużej wielkości. Obecnie ma około 1 roku, nie więcej, waży około 8-9 kg i to jego właściwa masa ciała.

Psiak jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, Uwielbia się przytulać, być głaskanym, bawić się z ludźmi. Świetnie reaguje na dzieci, nie ma w nim najmniejszej agresji.

Bonusek to piesek przyjaźnie nastawiony do świata, a także do innych zwierzaków. Nie wiemy dlaczego ktoś się go pozbył. Piesek przez cały dzień czekał pod jednym ze sklepów, nikt go nie odebrał. 🙁

Bonus potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się. Jest czyściutki, załatwia się na spacerach, a jego sierść jest piękna, zadbana, błyszcząca.

Na pewno miał dom i jest pieskiem typowo domowym.

Bardzo prosimy o szansę dla Bonusika. To przemiły mały czarny piesek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bonusek został przywieziony dnia 16.11.2018 r, z miejscowości Trąbki, gmina Biskupice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.